Jei norite sužinoti, ar Jums būtų suteikta vartojamoji paskola, jei taip – kokios dydžio bei kokiomis sąlygomis, Jums visai nebūtina vykti į pačią Kauno kredito uniją. Visus pagrindinius niuansus galite išsiaiškinti internetu – unijos puslapyje veikia vartojimo paskolos skaičiuoklė.

Vartojimo paskolos skaičiuoklė padės Jums sužinoti maksimalų paskolos terminą, palūkanas, administravimo mokesčio dydį bei periodinę įmoką. Vartojimo paskolos skaičiuoklė – paprastas ir patogus įrankis, kuris suteiks Jums būtinos informacijos apie galimybes, leisiančią priimti galutinį sprendimą.

Skaičiuoklė visų pirma skirta klientų patogumui ir pirminės informacijos suteikimui. Skaičiuoklės pagalba Jūs sužinosite pagrindinę informaciją, skaičiuoklė pateiks duomenis, kurie daugumai klientų yra svarbiausi.

Atkreipiame dėmesį, jog paskolos suteikimo proceso metu dėl įvairių aplinkybių, visų pirma susijusių su kliento finansinėmis galimybėmis, galutiniai sprendimai dėl palūkanų dydžio, administravimo mokesčių bei kiti, gali skirtis nuo tų, kurie buvo pateikiami skaičiuoklėje internetu.