Vartojimo paskola automobiliui išduodama vadovaujantis Lietuvos Banko patvirtintais atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos paskolos gavėjo gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai). Paskolos automobiliui išduodamos įnešant papildomą pajų, kurio dydis 10% nuo paskolos sumos.

Vartojimo paskola automobiliui – viena iš tų finansinių paslaugų, kuri bene labiausiai domina klientus. Priklausomai nuo pageidaujamos sumos paskolos automobiliui palūkanos  nuo 9 proc. Minimalus paskolos terminas – 1 mėnuo, maksimalus – 60 mėnesių.

Paskolos automobiliui paslauga teikiama Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti Kauno miesto, rajono ir Kaišiadorių rajono gyventojams, sulaukusiems 18 metų amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas. Paskolą automobiliui galima grąžinti anksčiau nustatyto termino, už tai jokios sankcijos ar nuobaudos nėra taikomos.

Kitos vartojimo paskolos automobiliui sąlygos yra šios: paskola išduodama eurais, galima pasirinkti atsiskaitymo laikotarpį, galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną, užtikrinimo priemonės paskoloms – laidavimas ir netesybos arba tik netesybos.

Planuojantiems imti paskolą automobiliui įsigyti teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos. Jei Jus, Jūsų draugus, artimuosius, gimines ar kitus žmones domina automobilio paskola, paskola už automobilį, paskola mašinai, paskola automobiliui pirkti, vartojamoji paskola automobiliui, paskola automobiliui be pradinio įnašo, paskola naudotam automobiliui, taip pat paskola automobilio remontui ar paskola turint automobilį (paskola perkant automobilį) bei panašios paslaugos – kreipkitės į Kauno kredito uniją, kartu rasime geriausią sprendimą. Šis pasiūlymas galioja ir asmenims, dirbantiems užsienyje.

Kauno kredito unijos kliento Mariaus istorija:

Atėjo gyvenime metas, kai man prireikė automobilio paskolos. Nuėjau lengviausiu keliu: atsiverčiau „Google“ ir įrašiau „auto paskola mašinai“. Pasiūlymų, kaip suprantate, buvo devynios galybės. Visgi mane, suprantama, domino ne bet kokia, o geriausia paskola automobiliui. Mašina, kaip žinia, toks dalykas, kurios žmonės paprastai dažnai neperka, todėl renkasi kruopščiai ir atsakingai. Be to, nusižiūrėjau sau ne bet kokią, o naują mašiną.

Iki tol turėjau dvi – ir visada tik naudotas. Pasakysiu atvirai: kurį laiką buvo gerai, o paskui atsibodo važinėti po autoservisus. Seniai puoselėjau tokią svajonę – sėsti į naujutėlį automobilį, tiesiai iš salono. Nusižiūrėjau ne prabangų, o kompaktinį, vidutinės klasės modelį. Visgi, kaip ir daugumai Lietuvos gyventojų, susitaupyti tokiam – užduotis ne iš lengvųjų. Galėčiau, bet tikriausiai per kokį 10 metų, ne trumpiau. Labai susispaudęs.

Todėl pasirinkau variantą „paskola automobiliui be pradinio įnašo“. Tokį man ir pasiūlė Kauno kredito unija. Puiku. Vietoj to, kad įgyvendinčiau savo svajonę – galbūt – po dešimties metų, aš ją įgyvendinau tiesiog dabar!

Ko gero, tai vienas iš geriausių sprendimų. Nė kiek nesigailiu. Patikėkite manimi: sėdėti už naujos mašinos vairo – tai kažkas tokio. Niekas nelūžta, necypia, neūžia, nebarška, pats vairavimas – vienas malonumas. Žinau, kad į servisą reikės važiuoti tik tuomet, kai ateis metas garantiniam aptarnavimui. Ir, žinoma, tas psichologinis komfortas, kai važiuoji bei žinai, kad automobilis nieko neiškrės, nesuges – nes jis naujas! Labai džiaugiuosi, kad galiu pamiršti tuos laikus, kai važiuoji ne nauja mašina ir nežinai: nutiks kas nors ar ne, pasieksiu tikslą ar ne.

Trumpai drūtai: kam laukti svajonės ir komforto kažkada, tolimoje ateityje – jei gali ją įgyvendinti dabar?