Kauno kredito unijoje teikiamos paskolos padės Jums kur kas lengviau ir paprasčiau realizuoti pačius įvairiausius poreikius. Paskolos teikiamos tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Paskolos gali būti išduodamos tik kredito unijos nariams. Jais tapti labai nesudėtinga. Apie tai daugiau informacijos rasite skiltyje Narystė.

Skoliname tiek fiziniams asmenims, tiek juridiniams asmenims.

Fiziniams asmenims skirtos trys pagrindinės paskolų rūšys – vartojimo kreditai, būsto paskolos ir paskolos su nekilnojamo turto įkeitimu.
Planuojantiems didesnį pirkinį, remontą ar norintiems įsigyti automobilį geriausiai tiks vartojimo paskola. Mūsų išduodamos vartojimo paskolos dydis svyruoja nuo pigiausios 30 Eur iki 15 000 Eur vertės. Terminas – iki 5 metų. Didelis privalumas imant šią paskolą – nereikalingas turto įkeitimas bei nereikalaujame išlaidas pagrindžiančių dokumentų (jei suma neviršija 14 480 Eur). Metinės palūkanos imant vartojimo kreditą prasideda nuo 9%. Palūkanos kintamos. Jos susideda iš maržos ir kintamos dalies. Kintama dalis – 12 mėnesių indėlių palūkanų norma (Kauno kredito unijos). Palūkanų dydis priklauso nuo klientos finansinės situacijos – jo turimų įsipareigojimų bei gaunamų pajamų. Jei paskolos suma daugiau nei 1500 Eur – reikalingas ir sutuoktinio sutikimas. Imant vartojimo kreditą Kauno kredito unijoje reikalingas 10% papildomas pajinis įnašas. Mūsų taikoma kainodara paprasta, aiški, nėra paslėptų sąlygų, o esant poreikiui mūsų darbuotojas gali palyginti Jūsų turimus pasiūlymus bei pateikti rekomendacijas, kuris iš jų Jums būtų naudingiausias. Išduodant kreditą klientas sumoka vienkartinį administravimo mokestį, kuris priklauso nuo sumos bei moka sutartas palūkanas. Įmokos mokamos kas mėnesį. Įmokas sudaro palūkanos bei kredito dalis. Mes norime, kad mūsų klientai nepatektų į situaciją, kai tampa sunku vykdyti turimus įsipareigojimus, todėl vartojimo paskolas išduodame vadovaudamiesi atsakingo skolinimo nuostatomis bei skoliname už ko gero mažiausias palūkanas rinkoje.

Norintiems įsigyti nuosavą būstą – siūlome naudotis būsto paskola. Kauno kredito unija finansuoja iki 85% įsigyjamo turto vertės. Būsto paskolos laikotarpis – iki 30 metų. Paskola gali būti naudojama būsto įsigijimui. Šiuo metu metinė palūkanų norma -nuo 5%. Palūkanos kintamos. Jos susideda iš maržos ir kintamos dalies. Kintama dalis – 12 mėnesių indėlių palūkanų norma (Kauno kredito unijos). Išduodant būsto paskolą įkeičiamas perkamas būstas. Nereikalaujame papildomo pajaus. Būsto paskola gali būti suteikiama dirbantiems ir pajamas gaunantiems užsienyje, turintiems nuomos ar kitokių pajamų. Esame gerokai lankstesni vertindami kliento situaciją nei didieji bankai.

Jei numatomas didesnis būsto remontas ar stambesnis pirkinys – galite skolintis įkeisdami nekilnojamą turtą. Įkeičiamas turtas gali būti tiek įvairios paskirties žemė, tiek patalpos, tiek būstas. Šios paskolos privalumas – galimas ilgesnis terminas (iki 20 metų), kas leis sumažinti mėnesines įmokas bei gerokai didesnė paskolos suma nei vartojimo kredito atveju. Imant šią paskolą nereikalaujame papildomo pajaus. Metinė palūkanų norma priklauso nuo kliento finansinės situacijos ir kiekvienu atveju yra individuali. Palūkanos šioms paskoloms – kintamos.

Verslo subjektams, planuojantiems plėtrą arba susiduriantiems su netikėtais iššūkiais ar laikinais sunkumais, siūlome verslo paskolas. Verslo paskolos priklausomai nuo paskirties gali būti investicinės arba apyvartinės. Apyvartinės paskolos – trumpesnio laikotarpio skirtos apyvartinėms reikmėms. Investicinės paskolos naudojamos įrangos įsigijimui, investicijoms, nekilnojamo turto pirkimui. Investicinės paskolos trukmė – 5 metai, apyvartinė – iki 2 metų. Esant poreikiui galimi ir nestandartiniai sprendimai taikant ilgesnius terminus ar darant atidėjimus. Labai naudingas sprendimas verslui – kredito linija. Kredito linija gali būti suteikiama iki 10% nuo metinės apyvartos. Už nepanaudotą kredito linijos dalį palūkanų mokėti nereikia. Palūkanos mokamos tik už panaudotą kredito linijos dalį ir tik už tą laikotarpį kai naudojamos lėšos. Tai puikus sprendimas sezoniniams verslams arba įmonėms, kurioms sunku iš anksto prognozuoti savo piniginius srautus.

Žemės ūkio paskolos orientuotos į ūkininkų poreikius. Žemės ūkiui skirtos paskolos, kaip ir verslo paskolos, gali būti investicinės arba apyvartinės, priklausomai nuo to, kokiam tikslui lėšos bus naudojamos. Stengiamės savo klientams pateikti maksimaliai gerą pasiūlymą, įsigilinti į jo situaciją bei poreikius. Investicinės paskolos gali būti iki 5 metų trukmės, o apyvartinėms reikmėms imamos paskolos – iki 2 metų trukmės. Esant poreikiui galimi nestandartiniai sprendimai. Palūkanos yra individualios ir priklauso nuo kelių veiksnių – finansinės būklės, užtikrinimo priemonių ir t.t. Palūkanos yra kintamos.

Tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims teikiame turimų paskolų ir kreditų refinansavimo paslaugas. Tai leidžia prailginti paskolos terminą, sumažinti mėnesines įmokas ir lengviau susidoroti su turimais įsipareigojimais. Mūsų noras – maksimaliai padėti klientams turintiems sunkumų vykdant savo įsipareigojimus kitoms kredito įstaigoms. Jei turite kelis paskolų portfelio refinansavimo pasiūlymus – nemokami galime padėti išsirinkti geriausią ir Jums naudingiausią refinansavimo būdą bei bendrovę. Kiekvieną kartą skolindamiesi įvertinkite savo galimybes grąžinti gautą paskolą.

Siūlome labai gerai įvertinti kitų rinkos dalyvių siūlomas paskolų ir kreditų sąlygas. Skolintis tik išsirinkus geriausią sprendimą ir įvertinus kiek Jums tai kainuos. Kredito kainą sudaro ne tik mokamos metinės palūkanos, bet ir kitos dedamosios tokios kaip vienkartiniai paskolos išdavimo mokesčiai, mėnesiniai administravimo ir kiti paskolos aptarnavimo mokesčiai. Šie papildomi mokesčiai dažnu atveju yra kelis kartus didesni nei deklaruojamos metinės palūkanos ir ne visi paskolos ieškantys klientai atkreipia dėmesį į juos. Jei turite kelis pasiūlymus – ateikite su jais pas mus mes Jums padėsime išsirinkti geriausią sprendimą. Konsultacija Jums nieko nekainuos, bet jos finansinė nauda gali būti labai didelė.

Siūlome nesižavėti greitųjų kreditų siūlomomis paskolomis ir iš jų skolintis tik įsitikinus, kad siūlomos paslaugos tikrai nėra per brangios ir kad tai tikrai yra ekonomiškai ir finansiškai naudingiausias pasiūlymas rinkoje. Jei iškyla klausimų – galime padėti paskaičiuoti kiek Jums kainuos vienas ar kitas įsipareigojimas.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad dažnu atveju labiau apsimoka skolintis vartojimo reikmėms nei pirkti išsimokėtinai, naudojantis lizingo paslaugomis. Sprendimą reikėtų priimti įvertinus visus patiriamus kaštus bei perkant išsimokėtinai prarandamą galimybę nusiderėti kainą.

Paskolų suteikimas ir sąlygos priklauso nuo kliento pageidavimų, poreikių ir finansinės situacijos. Mes skoliname vadovaudamiesi atsakingo skolinimo nuostatomis, kurios yra patvirtintos Lietuvos banko ir kuriomis privalo vadovautis visi rinkos dalyviai. Tai leidžia įvertinti būsimo skolininko situaciją, jo galimybes bei nepatiriant spaudimo ateityje sėkmingai finansuoti prisiimtą finansinį įsipareigojimą.

Mes teikiame bene pigiausias paskolas Kaune. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškome optimaliausio ir labiausiai kliento poreikius bei lūkesčius atitinkančio varianto. Jūs galite užpildyti paskolos užklausą internetu – ir mes su jumis susisieksime.