Vartojimo paskolos – tai paskolos skirtos vartojimo reikmėms, automobilio įsigijimui ar būsto remontui. Paskolos suteikiamos iki penkerių metų laikotarpiui. Dažniausiai nereikalaujamas turto įkeitimas. Jei paskola išduodama su laiduotoju – galime pasiūlyti labai patrauklias palūkanas. Kad galėtumėte gauti vartojimo paskolą – turite būti išdirbę paskutinėje darbovietėj ne mažiau kaip 4 mėnesius. Skaičiuodami Jūsų gaunamas pajamas vertiname paskutinių 6 mėnesių gautas pajamas. Jei skolinatės daugiau nei 1500 eurų ir turite sutuoktinį – Jūsų pajamos ir įsipareigojimai bus vertinami bendrai.

Kauno kredito unijoje siūlomos trijų rūšių vartojimo paskolos, kurių sumos svyruoja nuo 30 eurų iki 15 000 tūkstančių eurų.
Vartojimo paskola iki 2900 yra standartinė, skirta dažniausiai nedidelio dydžio pirkiniams ar kitoms išlaidoms. Vartojimo paskola iki 5000 eurų skirta didesniems pirkiniams, smulkiam būsto remontui. Vartojimo paskola iki 15 000 eurų skirta stambiems pirkiniams. Ji – geras sprendimas jei galvojate apie automobilio įsigijimą ar būsto remontą.

Vartojimo paskolai iki 15 000 taikomos palūkanos nuo 9 proc. Atkreiptinas dėmesys, jog konkrečios palūkanos apskaičiuojamos atsižvelgus į konkretaus kliento poreikius, finansinę situaciją bei galimybes.

Taip pat atkreiptinas dėmesys, jog taikomos palūkanų normos priklauso nuo to, ar klientui teikiama paskola su laidavimu, ar be jo. Paskolai su laidavimu paprastai taikomos mažesnės palūkanų normos.

Plačiau apie KKU siūlomas vartojamąsias paskolas, konkrečios palūkanų normos ir kita – čia.