Refinansavimas – tai turimų įsiskolinimų padengimas nauja paskola. Refinansavimas leidžia palengvinti susidariusią finansinę naštą, tolygiau išdėstyti privalomas įmokas, o svarbiausia – jas sumažinti. Refinansavimas – tai galimybės įsiskolinusiems asmenims (atskirais atvejais – netgi bedarbiams) padengti turimus įsipareigojimus sudarymas.

Įsiskolinimų refinansavimas reiškia, kad Jūs gaunate kreditą iš naujos finansinės įstaigos, kuriuo padengiate skolą ar paskolą senojoje (senosiose).

Vykdomas ne tik įprastų, tačiau ir greitųjų kreditų refinansavimas. KKU siūlo klientams specialią paslaugą, Kaune žinomą pavadinimu „Atsisakyk greituko“. Tai Kaune ir Kauno rajone gyvenantiems žmonėms suteikiama galimybė mokėti mažiau. KKU siūlomas greitųjų kreditų refinansavimas reiškia, kad su kreditoriumi (kreditoriais) atsiskaito KKU – ir nuo tada Jūs mokate įmokas (ir mažesnes) tik unijai.

Norėdamas atsisakyti greitųjų kreditų bendrovėse turimos paskolos asmuo turi:

  • Atvykti į Kauno kredito uniją   (Tel. 837 -752 762, El. paštas – info@kku.lt).
  • Pateikti paskolos (ar paskolų) sutartį (is), sudarytą(as) su greitųjų kredito bendrove(ėmis).
  • Užpildyti prašymą kredito refinansavimui – perėmimui.
  • Atsisakyti greituko ir mokėti mažiau!

Gavus kredito refinansavimo (perėmimo) patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove(ėmis) atsiskaito Kauno kredito unija.

Ar turint skolų galimas greitųjų kreditų refinansavimas internetu ir koks šios operacijos mokestis?

Greitųjų kreditų ar kitų paskolų refinansavimas internetu nėra teikiamas, tam reikia atvykti į KKU ir atlikti aukščiau išvardintus veiksmus. Nemokamos finansinės konsultacijos ar konsultacijos su KKU vadybininku metu Jums bus pateikta informacija apie sutarties sudarymą, įkainius ir/ar kitus mokesčius.

Ar galimas būsto kredito refinansavimas?

Būsto kredito refinansavimo paslauga KKU yra teikiama.

Ar galima refinansavimas su užstatu arba su laiduotoju?

Tokia refinansavimo forma KKU galima.

Ar vykdomas įmonių refinansavimas?

Tokia paslauga KKU taip pat teikiama. Verslo subjektams ar su verslu susijusiems projektams įgyvendinti siūlome rinktis verslo paskolas.