Paskola įrangai

 

Aktyviai vykdantiems savo verslą gamybos ar paslaugų sektoriuje, Kauno kredito unija siūlo paskolas skirtas reikalingai įrangai įsigyti. Tad jei reikalinga finansinė pagalba verslo plėtrai bei gamybos efektyvumo didinimui, kviečiame registruotis asmeninei konsultacijai ir sužinoti savo finansines galimybes gauti paskolą įrangos įsigijimui.

Paskola įrangos įsigijimui

Paskolos įrangai įsigyti yra skiriamos šioms reikmėms patenkinti: kompiuterinei įrangai; transporto priemonėms; žemės ūkio technikai; gamybinei įrangai: staklėms, įrengimams ar inžineriniams sprendimams; siuvimo cechams; pramoninių virtuvių įrangai; spausdintuvams ar pramoninėms spausdinimo staklėms bei kitiems jūsų verslui reikalingiems įrenginiams.

Kauno kredito unija tarpininkauja norint gauti INVEGOS (UAB „Investicijų ir verslo garantijos“) parama smulkiam ir vidutiniam verslui, kurios dėka yra subsidijuojamos paskolos palūkanos. Šia paskolos rūšimi gali pasinaudoti visi verslo subjektai ir dirbantys pagal individualią veiklą arba gyvenantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Paskola įrangos įsigijimui suteiks jūsų plėtojamam verslui daugiau galimybių efektyviau dirbti, tobulinti gamybos procesus, tiekimo grandinę, atsinaujinti įrangą ir padidinti savo apyvartą. Taip pat šią paskolą galima panaudoti ir įmonės modernizacijai bei įrangos atnaujinimui, kurios pagalba galėsite užtikrinti kokybiškus ir savalaikius gaminius bei išlaikyti konkurencinį pranašumą rinkoje. Be to, naujos technologijos didina ne tik gamybos našumą, bet padeda užtikrinti aplinkosauginius reikalavimus, mažinti sąnaudas, elektros energiją ir galimybę daugumą procesų automatizuoti.

Taip pat keliama ir darbuotojų, dirbančių gamyboje kvalifikacija, kad jie mokėti ne tik dirbti su atnaujinta įranga, bet ir ją valdyti, užtikrinant nenutrūkstamus gamybos procesus.

Paskolos žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti

Žemės ūkių savininkai ir ūkininkai turi galimybę kreiptis į Kauno kredito uniją dėl paskolos žemės ūkio technikai įsigyti. Šio tipo paskolos taip pat yra subsidijuojamos, pasinaudojus UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ garantija. Tad visi ūkio subjektai, kurie yra registruoti Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintiems kitų sąsajų su šiomis teritorijomis gali užsiregistruoti asmeninei konsultacijai ir sužinoti savo finansines galimybes reikalingo dydžio paskolai gauti.

Priklausomai nuo ūkinės veiklos ir planuojamų investicijų dydžio, galima kreiptis dėl paskolos kuri siekia nuo 10 000 iki 300 000 eurų. Paskolos dydžio suma priklauso nuo finansavimo poreikio, planuojamų pirkti įrengimų. Paskola gali būti užtikrinama nekilnojamu turtu, kilnojamu turtu, pasitelkiant valstybės garantiją. Kauno kredito unija, kitaip nei kitos finansinės institucijos, prisitaiko prie jūsų poreikių ir valdomų finansinių srautų, todėl gavus paskolą, žemės ūkio technikos ar įrangos įsigijimui, turėsite galimybę grąžinti paskolą pagal individualų, specialiai jums sudarytą grafiką. Taip pat galimas paskolos gavimas, pasinaudojant kito asmens pagalba, kuris gali laiduoti, jog jūs esate pajėgūs vykdyti finansinius įsipareigojimus, Bet kuriuo atveju, Kauno kredito unijos finansų konsultantai, ne tik įvertins jūsų finansines galimybes, bet ir paskaičiuos visus galimus variantus, koks finansinis pasiūlymas būtų pats optimaliausias jūsų veiklai. Tad visuomet rekomenduojame kalbėtis, bendradarbiauti ir informuoti apie galimus papildomų pajamų šaltinius, kurie gali turėti įtakos, norint gauti didesnę paskolos sumą.

Norint gauti paskolą, skirtą žemės ūkio technikos ir įrangos įsigijimui, reikės ne tik užsiregistruoti į asmeninę konsultaciją, bet ir pateikti visus reikalingus dokumentus (asmens dokumentus, ūkio veiklos vykdymo dokumentus bei finansinius dokumentus, įrodančius jūsų pastovias pajamas). Tuomet įvertinus visą informaciją, jums bus pateiktas individualus paskolos pasiūlymas, kuriuo galėsite pasinaudoti ir modernizuoti savo žemės ūkį.