Trumpalaikiai kreditai

laikasKauno kredito unijoje paslauga, apibūdinama kaip „trumpalaikis kreditas“, nėra teikiama. Esamiems ar potencialiems klientams siūlome rinktis kitas KKU siūlomas alternatyvas – vartojimo paskolas arba vartojimo kreditus.

Trumpalaikiai kreditai, kuriuos Lietuvoje siūlo bankai arba kredito unijos, paprastai būna ne kas kita, o minėtieji vartojimo kreditai arba kreditai verslui. Trumpalaikiai kreditai taip vadinami dėl termino, kuriam yra suteikiami. Dažniausiai trumpalaikis kreditas suteikiamas laikotarpiui iki vienerių arba iki dviejų metų.

Kur kas dažniau trumpasis kreditas (arba trumpas) kreditas reiškia ne ką kita, o greitąjį kreditą, kuriuos teikia greitųjų kreditų bendrovės. Neretai paslauga apibūdinama ir kaip „trumpalaikiai greitieji kreditai“, šia paslauga siūloma naudotis internetu.

Apie greitųjų kreditų rinką ir potencialią riziką dažnai skelbiama viešojoje erdvėje. Ne paslaptis, jog greitųjų kreditų teikėjai griebiasi įvairių marketingo gudrybių, stengdamiesi įtikinti potencialius klientus, jog greitasis kreditas, skubus kreditas, kitokios greitųjų kreditų rūšys – tai patogus ir jokių nepatogumų nesukeliantis būdas gauti reikiamų lėšų.

Vienas iš dažniausių būdų – skelbiama, jog greitieji kreditai (greiti kreditai) nieko papildomai nekainuoja. Nurodoma, jog metinė palūkanų norma – 0 proc. Tokiu atveju rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, koks yra greitojo kredito sutarties administravimo mokestis, o taip pat – valdymo mokestis. Dažni atvejai, kai pirmasis mokestis – 0,8 proc. per mėnesį, antrasis – 0,9 proc. per mėnesį. Tokiu atveju bendras metinis mokestis – tos pačios palūkanos – siekia net 17 procentų!

Primename, jog KKU teikia greitųjų kreditų refinansavimo paslaugą pavadinimu „Atsisakyk greituko“. Jis skirta asmenims, kurie susiviliojo vienu ar keliais greitaisiais kreditais ir susidūrė su sunkumais mokėdami įmokas.

Norėdamas atsisakyti greitųjų kreditų bendrovėse turimos paskolos asmuo turi:

  • Atvykti į KKU (Tel. 837 -752 762, El. paštas – info@kku.lt).
  • Pateikti paskolos (ar paskolų) sutartį (is), sudarytą(as) su greitųjų kredito bendrove(ėmis).
  • Užpildyti prašymą kredito refinansavimui – perėmimui.

Gavus kredito refinansavimo (perėmimo) patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove(ėmis) atsiskaito KKU.

Atkreiptinas dėmesys, jog kreiptis dėl greitųjų kreditų refinansavimo rekomenduotina kuo greičiau, tik susidūrus su įmokų mokėjimo sunkumais. Delsimas gali lemti situaciją, kai KKU nebeturės galimybės suteikti refinansavimo paslaugos.

Raskite Jums reikiamos paskolos skaičiuoklę!

Paskolų skaičiuoklės

Turite klausimų, reikia konsultacijos – drąsiai kreipkitės.

Susisiekti dabar