Trumpalaikiai kreditai

laikasKauno kredito unijoje paslauga, apibūdinama kaip „trumpalaikis kreditas“, nėra teikiama. Esamiems ar potencialiems klientams siūlome rinktis kitas KKU siūlomas alternatyvas – vartojimo paskolas arba vartojimo kreditus.

Trumpalaikiai kreditai, kuriuos Lietuvoje siūlo bankai arba kredito unijos, paprastai būna ne kas kita, o minėtieji vartojimo kreditai arba kreditai verslui. Trumpalaikiai kreditai taip vadinami dėl termino, kuriam yra suteikiami. Dažniausiai trumpalaikis kreditas suteikiamas laikotarpiui iki vienerių arba iki dviejų metų.

Kur kas dažniau trumpasis kreditas (arba trumpas) kreditas reiškia ne ką kita, o greitąjį kreditą, kuriuos teikia greitųjų kreditų bendrovės. Neretai paslauga apibūdinama ir kaip „trumpalaikiai greitieji kreditai“, šia paslauga siūloma naudotis internetu.

Apie greitųjų kreditų rinką ir potencialią riziką dažnai skelbiama viešojoje erdvėje. Ne paslaptis, jog greitųjų kreditų teikėjai griebiasi įvairių marketingo gudrybių, stengdamiesi įtikinti potencialius klientus, jog greitasis kreditas, skubus kreditas, kitokios greitųjų kreditų rūšys – tai patogus ir jokių nepatogumų nesukeliantis būdas gauti reikiamų lėšų.

Vienas iš dažniausių būdų – skelbiama, jog greitieji kreditai (greiti kreditai) nieko papildomai nekainuoja. Nurodoma, jog metinė palūkanų norma – 0 proc. Tokiu atveju rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, koks yra greitojo kredito sutarties administravimo mokestis, o taip pat – valdymo mokestis. Dažni atvejai, kai pirmasis mokestis – 0,8 proc. per mėnesį, antrasis – 0,9 proc. per mėnesį. Tokiu atveju bendras metinis mokestis – tos pačios palūkanos – siekia net 17 procentų!

Primename, jog KKU teikia greitųjų kreditų refinansavimo paslaugą pavadinimu „Atsisakyk greituko“. Jis skirta asmenims, kurie susiviliojo vienu ar keliais greitaisiais kreditais ir susidūrė su sunkumais mokėdami įmokas.

Norėdamas atsisakyti greitųjų kreditų bendrovėse turimos paskolos asmuo turi:

  • Atvykti į KKU (Tel. 837 -752 762, El. paštas – info@kku.lt).
  • Pateikti paskolos (ar paskolų) sutartį (is), sudarytą(as) su greitųjų kredito bendrove(ėmis).
  • Užpildyti prašymą kredito refinansavimui – perėmimui.

Gavus kredito refinansavimo (perėmimo) patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove(ėmis) atsiskaito KKU.

Atkreiptinas dėmesys, jog kreiptis dėl greitųjų kreditų refinansavimo rekomenduotina kuo greičiau, tik susidūrus su įmokų mokėjimo sunkumais. Delsimas gali lemti situaciją, kai KKU nebeturės galimybės suteikti refinansavimo paslaugos.

 

Dažniausiai užduodami klausimai:

Trumpalaikio kredito dydis priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų dydžio ir kredito istorijos. Jei praeityje ir šiuo metu laiku vykdote visus finansinius įsipareigojimus bei neturite įsiskolinimų, tuomet galite tikėtis Jums reikalingos sumos. Minimali trumpalaikio kredito suma siekia nuo 30 iki 15 000 eurų. Galite kreiptis dėl trumpalaikio kredito suteikimo ir kartu su laiduojančiu asmeniu. Bet kokiu atveju, pateikus trumpalaikio kredito prašymą, Kauno kredito unija stengiasi pateikti individualų pasiūlymą, kuris tenkintų Jūsų ir Jūsų šeimos finansinius poreikius. Taip pat dėl trumpalaikio kredito gavimo gali kreiptis ir žmonės, dirbantys užsienyje, tačiau galintys įrodyti legalius darbo santykius ir oficialiai gaunamą darbo užmokestį. Pasitikrinti savo galimybes gauti norimo dydžio trumpalaikį kreditą galite pasinaudojus Kauno kredito unijos pateikta interaktyvia kredito skaičiuokle, kur suvedus pageidaujamą sumą ir terminą, matysite kokia bus pilna kredito kaina ir įmoka, kurią turėsite mokėti kartą per mėnesį jums patogiu laiku.

Norėdami gauti trumpalaikį kreditą Kauno kredito unijoje, turėsite pateikti dokumentus, įrodančius oficialias pastovias pajamas už pastaruosius pusę metų ir galiojančią darbo sutartį už pastaruosius keturis mėnesius. Darbingumo stažas nėra svarbus, tačiau turite atitikti minimalius reikalavimus, keliamus visiems pilnamečiams dirbantiems asmenims, norintiems gauti trumpalaikį kreditą. Iš kitos pusės, darbo stažas turi tiesioginės įtakos jūsų gaunamoms oficialioms pajamoms ir kredito istorijai – kas yra du pagrindiniai kriterijai, vertinant jūsų paraišką dėl norimo dydžio finansinės pagalbos gavimo.

Norintys įsigyti trumpalaikį kreditą, turėtų atkreipti dėmesį į tai kokiam terminui jis suteikiamas. Minimalus terminas – nuo 1 mėnesio, o maksimalus – iki 60 mėnesių. Galima grąžinti trumpalaikį kreditą ir anksčiau negu nustatytas terminas, už tai nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai ir finansinės sankcijos.

Norintys įsigyti trumpalaikį kreditą, visų pirma turėtų taptų Kauno kredito unijos nariais. Tai gali padaryti visi pilnamečiai asmenys, dirbantys arba gyvenantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintys kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Tai padaryti yra visai nesudėtinga, reikia pateikti prašymą – priimti į Kauno kredito uniją bei sumokėti vienkartinį mokestį – minimalų pajų, kuris siekia 30 eurų. Kauno kredito unijos narystė suteikia teisę gauti reikalingo dydžio finansinę pagalbą, įvertinus Jūsų ir Jūsų šeimos finansinę situaciją, geriausiomis sąlygomis. Tuomet galite teikti paraišką, skirtą trumpalaikio kredito gavimui. Savo finansines galimybes įsivertinti galite pasinaudojus interaktyvia kredito skaičiuokle, kur suvedę norimą sumą ir pageidaujamą terminą, matysite ne tik mėnesinę įmoką, bet ir bendrą sumą kiek kainuos trumpalaikis kreditas.

Kitaip nei kitos finansinės institucijos ir bankai, Kauno kredito unija ieško pačių optimaliausių sprendimų, leidžiančių unijos nariams naudotis teikiamomis paslaugomis kai to labiausiai reikia ne tik asmeninėms reikmėms, bet ir verslo plėtrai ar palaikymui.

Trumpalaikis kreditas Kauno kredito unijoje yra suteikiamas nuo 1 iki 60 mėnesių terminui, tačiau galite jį grąžinti ir anksčiau nustatyto laiko už tai nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai ar finansinės nuobaudos. Kiek kainuos norimo dydžio trumpalaikis kreditas galite preliminariai sužinoti pasinaudojus interaktyvia Kauno kredito unijos skaičiuokle, kur įvedę savo duomenis, gausite jums aktualią informaciją, pagal kurią galėsite įsivertinti savo finansines galimybes.

Kreiptis dėl trumpalaikio kredito ir skolintis Kauno kredito unijoje gali visi pilnamečiai asmenys, dirbantys arba gyvenantys Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turintys kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Atkreipiame dėmesį, kad turėsite pateikti ne tik asmens dokumentus, bet ir įrodyti pastovias oficialias pajamas už pastaruosius šešis mėnesius, o darbo santykiai turi trukti netrumpiau nei pastaruosius keturis mėnesius. Taip pat dėl trumpalaikio kredito gali kreiptis ir žmonės dirbantys užsienyje, studentai, jauni tėvai, senjorai, gaunantys pastovias pajamas ar išmokas ir galintys vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Trumpalaikis kreditas, gautas Kauno kredito unijoje gali būti panaudotas Jūsų poreikiams tenkinti, Šią finansinę pagalbą galite išleisti savo nuožiūra, apmokant atostogas, kelionę, šeimos šventę ar įsigyjant didesnį pirkinį. Teikiant kredito paraišką nėra būtina pateikti jo paskirties, ką planuojate už pasiskolintą pinigų sumą įsigyti. Ta informacija nėra privaloma, tačiau rekomenduotina žinoti tiksliai sumą ir terminą, kuriam laikui yra prašoma finansinė pagalba asmeniniams ar šeimos poreikiams. Trumpalaikis kreditas gali būti naudojamas ir medicininėms ar grožio procedūrų išlaidoms padengti, tad jei yra toks poreikis galite drąsiai kreiptis, registruotis asmeninei konsultacijai ir pildyti trumpalaikio kredito paraišką.

Dirbantys užsienyje taip pat gali kreiptis į Kauno kredito uniją dėl trumpalaikio kredito gavimo. Tačiau reikės pateikti dokumentus, įrodančius pastoviai gaunamas oficialias pajamas ir darbo santykius, kad galima būtų įvertinti jūsų finansines galimybes, vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Taip pat galite teikti paraišką norimo dydžio trumpalaikio kredito gavimui kartu su laiduojančiu asmeniu, kuris garantuos, jog jūs esate atsakingas ir turite galimybes padengti laiku visus įsiskolinimus.

Kauno kredito unija, visiems trumpalaikių kreditų gavėjams suteikia galimybę grąžinti pasiskolintą sumą, anksčiau nustatyto termino. Tai papildomai nieko nekainuoja ir nėra taikomos jokios finansinės sankcijos. Atkreipiame dėmesį į tai, kad apie savo norą grąžinti trumpalaikį kreditą anksčiau nustatyto termino, turėtumėte informuoti savo Kauno kredito unijos finansų konsultantą, kuris perskaičiuos palūkanas ir pateiks patikslintą mokėtiną sumą. Palūkanos yra skaičiuojamos nuo likusios trumpalaikio kredito sumos, pagal tos dienos nustatytus įkainius ir maržas.

Jei planuojate įsigyti automobilį, taip pat galite kreiptis ir į Kauno kredito uniją dėl trumpalaikio kredito gavimo. Tai padaryti galite užsiregistravę asmeninei konsultacijai, kurios metu bus įvertintos jūsų finansinės galimybės ir pateiktas galutinis sprendimas apie tai kokio dydžio finansinė pagalba Jums bus suteikiama. Imant trumpalaikį kreditą, jums nebūtina nurodyti jo paskirties. Reiktų turėti omenyje, kad imant trumpalaikį kreditą, skirtą automobilio įsigijimui bus taikomos palūkanos, kurios siekia nuo 9 procentų, skaičiuojant nuo bendros sumos. Tai viena populiariausių priežasčių, dėl ko dauguma Kauno kredito unijos klientų kreipiasi ir gauna individualius pasiūlymus, geresnėmis sąlygomis nei tai siūlo kitos finansinės institucijos ar bankai.

Trumpalaikio kredito išdavimo procesas Kauno kredito unijoje užtrunka iki penkių darbo dienų. Priklausomai nuo to, kaip greitai pateiksite dokumentus, reikalingus trumpalaikio kredito gavimui: įrodymus apie pastoviai gaunamas oficialias pajamas už pastaruosius šešis mėnesius ir darbo santykius už pastaruosius keturis mėnesius. Taip pat jei dirbate užsienyje ar turite papildomus pajamų šaltinius, gali prireikti daugiau informacijos, susijusios su jūsų kredito istorija. Sutvarkius visus formalumus, gausite optimalų pasiūlymą, skirtą individualiai Jums, tad jei tiks visos sąlygos, galėsite pasirašyti trumpalaikio kredito sutartį ir sutarta kredito suma bus pervesta į jūsų nurodytą sąskaitą.