Projekto „Mano miestas Kaunas – svarbi kiekviena data“ apdovanojimai

Kubas1Kovo mėnesį kauniečius ir miesto svečius džiuginusios projekto „Mano miestas Kaunas – svarbi kiekviena data“ instaliacijos „baigė“ savo gyvavimo ciklą. Instaliacijų kūrėjai, VDA KF Dizaino katedros studentai, buvo apdovanoti iškilmingo „Dizaino savaitės“ uždarymo vakaro metu Kauno kredito unijos įsteigtais piniginiais prizais, diplomais bei atminimo dovanomis.

„Džiugu, kad studentai taip entuziastingai sutiko dalyvauti projekte ir savo sukurtomis instaliacijomis pažymėjo mums visiems brangios šventės – Nepriklausomybės dienos atkūrimo datą. Toks projektas galėtų tapti gražia mūsų ir Dailės akademijos bendradarbiavimo tradicija, puošiant savo miestą, skatinant patriotiškumą jaunimo tarpe ir kuriant naujas miesto tradicijas.“ – pažymėjo Kauno kredito unijos rinkodaros specialistė Erna Krivickienė.

Pirmosios vietos laimėtojais paskelbta instaliacijos „Į šviesą“ kūrybinė grupė (Julius Guzaitis, Vaidas Byla, Dovilė Pakutinskaitė, Miglė Česiūnaitė). Antroji vieta atiteko instaliacijos „Taikos balandis“ kūrybinei grupei (Aistis Bagdonas, Nikita Turenkov).Diplomas

„Studentų darbai buvo tikrai kūrybingi ir inovatyvūs. Labiausiai turbūt nustebimo pirmosios vietos laimėtojai – pirmojo kurso studentai, kurie drąsiai ėmėsi savo idėjos įgyvendinimo. Tai, kad instaliacinis projektas, pavadinimu „Į šviesą“ buvo tikrai vykęs, rodo ir faktas, kad jis buvo eksponuojamas renginio „Dizaino savaitė – 2013“ metu,“ – teigė VDA KF Dizaino katedros vedėja Rūta.

 Diplomus, piniginius prizus ir atminimo dovanas studentams įteikė VDA KF dekanas prof. J. Audėjaitis, Dizaino katedros vedėja R. Valušytė ir Kauno KU atstovė.  Padėkos raštais buvo pažymėti ir UAB „Žalvaris“, suteikęs medžiagas projekto instaliacijoms, Dailės akademijos dėstytojas S. Jarašius, konsultavęs studentus, Kauno PPAR ir visi kiti, skyrę savo laiką projekto atsiradimui bei gyvavimui.

„Dizaino savaitės“ uždarymo renginyje Kaune netrūko apdovanojimų, nominacijų bei siurprizų. „Dizaino savaitės“ organizatorius – asociacija „Dizaino forumas“. Renginys Kaune buvo organizuotas antrus metus iš eilės. Visi projekto metu vykstantys renginiai – nemokami, atviri tiek specialistams, tiek visuomenei.

Instaliacija "Į šviesą"Instaliacija "Į šviesą" Laisvės paukštis