NT vystymo finansavimas, ką svarbu žinoti?

Kauno kredito unijos nariai gali pasinaudoti ir finansine pagalba, skirta nekilnojamojo turto vystymui. Pavyzdžiui, NT vystymo finansavimas yra skiriamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kuriems yra reikalingos papildomos patalpos – dar vienas būstas ar jau yra pradėtos statybos, kurias norite užbaigti. Planuojantiems savo verslo plėtrą – tai vienas optimalių sprendimų, siekiant gauti papildomų lėšų sandėlio įrengimui ar gamybinėms patalpoms. Taip pat paskola galima pasinaudoti ir norint pagerinti savo gyvenamosios vietos sąlygas.

NT vystymo paslaugos

Dėl nekilnojamojo turto vystymo paskolos gali kreiptis visi pilnamečiai asmenys, turintys pastovias pajamas ir tapę Kauno kredito unijos nariais. Viena iš sąlygų yra ta, jog jie turi gyventi arba dirbti Kauno mieste, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose arba turėti kitų sąsajų su šiomis teritorijomis. Tai padaryti visiškai nesudėtinga, užtenka pateikti prašymą ir sumokėti minimalų pajų – narystės mokestį. Toliau sektų šie žingsniai: pirma, rekomenduojama užsiregistruoti asmeninei konsultacijai su finansų konsultantu, kuris padės įvertinti savo finansines galimybes ir atrasti geriausią sprendimą, planuojam verslo vystymo projektui finansuoti. Antra, konsultacijos metu, jūs ne tik gausite vertingų patarimų, bet ir įvertinus jūsų finansinę istoriją, sulauksite individualaus paskolos pasiūlymo.

Sąlygos paskolos gavėjui

Nekilnojamojo turto vystymo paskola skirta statyboms -tiek naujų komercin paskirties patalpų statyboms, tiek gyvenamosios paskirties statyboms, Priklausomai nuo jūsų finansinių galimybių ir turimo nekilnojamojo turto vystymo projekto, galimi du paskolos nekilnojamojo turto vystymui finansavimo būdai: nekilnojamojo turto vystymo paskola yra išduodama, įkeičiant turimą nekilnojamąjį turtą arba užstatant patį vystomo NT projekto objektą

NT vystymo finansavimo gavimo tvarka

Nekilnojamojo turto vystymo finansavimas yra nesudėtingas procesas, kurio metu jūs turėsite pateikti užpildytą paraišką dėl norimo dydžio paskolos gavimo. Taip pat reikalingi galiojantys asmens dokumentai (tapatybės kortelė ar pasas), jūsų sutikimas kredito istorijos patikrinimui ir kiti reikalingi dokumentai, įrodantys turimo nekilnojamojo turto nuosavybę arba reikalingą pradinį įnašą, priklausomai nuo to, kokią paskolos gavimo būdą pasirinksite.