Kreditų refinansavimas

Kauno kredito unijos administracijos komentaras apie kreditų refinansavimą:

Kreditų refinansavimas – tai Jūsų turimos paskolos perkėlimas iš vienos finansinės įstaigos į kitą. Jūs gaunate kreditą iš naujos finansinės įstaigos, kuriuo padengiate skolą ar paskolą senojoje. Pagrindinis kreditų refinansavimo privalumas yra tas, kad Jums suteikiama galimybė sumažinti įmokas, mokamas už paskolą. Kredito refinansavimas paprastai leidžia sumažinti mėnesio įmokos dydį. Kredito refinansavimas gali būti aktualus ir tuomet, jei mokate kelias skirtingas paskolas ir susiduriate su sunkumais. Kaip vieną iš pagrindinių kredito finansavimo privalumų klientai įvardija ir galimybę atsiskaityti su kitomis finansinėmis įstaigomis ir mokėti paskolą vienai, kuri pasirūpino vieno ar kelių Jūsų kreditų refinansavimu.

Vykdomas ne tik įprastų, tačiau ir greitųjų kreditų refinansavimas. KKU siūlo klientams specialią paslaugą, Kaune žinomą pavadinimu „Atsisakyk greituko“ (arba „Atsikratyk greituko“). Tai Kaune ir Kauno rajone gyvenantiems žmonėms suteikiama galimybė mokėti mažiau. „Atsisakyk greituko“ skirta gyventojams, susiviliojusiems pasiūlymais „top greitas kreditas“ bei panašiais ir susidūrusiais su sunkumais grąžinant pasiskolintas lėšas. KKU siūlomas greitųjų kreditų refinansavimas reiškia, kad su kreditoriumi (kreditoriais) atsiskaito KKU – ir nuo tada Jūs mokate įmokas (ir mažesnes) tik unijai.

Minėtas refinansavimas nėra sudėtingas procesas. Patikėkite refinansavimo reikalus KKU, kuri pasirūpins, kad finansiniai įsipareigojimai Jums netaptų nepakeliama našta. Dėl galimo refinansavimo teikiamos nemokamos konsultacijos. Daugiau informacijos apie refinansavimą ir tai, kaip nesunkiai galite atsikratyti greituko, rasite čia:
http://www.kku.lt/atsisakyk-greituko/