Kauno darželinukai ir moksleiviai piešdami prisiminė saugios elgsenos taisykles

LD "Pušaitė" komandaAntradienį Vienybės aikštėje Kaune vyko piešinių konkursas „Mums saugu, kai mes kartu“, kurį inicijavo ir organizavo Kauno kredito unija. Renginio tikslas – tūkstančiams miesto moksleivių ir darželinukų priminti saugios elgsenos gatvėse, kiemuose, gamtoje, mus supančioje aplinkoje taisykles ir pristatyti saugių finansų dėsnius.

 „Inicijuodami tokius renginius norime dar kartą visiems kauniečiams priminti, kaip atsakingai reikėtų elgtis netik gatvėje ar gamtoje, bet ir disponuojant savais pinigais. Kauno kredito unija visada stengiasi informuoti apie atsakingo skolinimo nuostatus ir įspėti apie galimas grėsmes, neatsakingai naudojant savo finansus. Todėl tokie vieši renginiai bus rengiamo ir ateityje.“ – sako Kauno kredito unijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Piešinių konkurso dalyviai savo piešinius skyrė saugumo temai. Kas vaizdavo saugų eismą gatvėje, kas norėjo priminti apie saugų elgesį prie vandens, o kas apskritai piešė savo pasirinkta tema. Komisijos sprendimu jaunieji piešėjai buvo apdovanoti prizais, suvenyrais ir atminimo dovanėlėmis.

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno apskrities policijos pareigūnai, kurie eksponavo tarnybines transporto priemones, pasakojo apie savo darbą, surengė eismo saugumo viktoriną, priminė apie atšvaitų svarbą.

Aplinkosaugininkai žaismingai pristatė ir mokino susirinkusiuosius atliekų rūšiavimo taisyklių. Dalyviai aktyviai įsitraukė, atsakinėjo į jiems užduodamus klausimus, dalyvavo rūšiavimo estafetėse.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos civilinės saugos specialistai susidomėjusiems žiūrovams demonstravo gaisro kilimo priežastis, aiškino kaip reiktų elgtis ištikus nelaimei.

Drąsiausieji ir vyriausieji dalyviai turėjo progą išbandyti Automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius ir įsitikinti saugos diržų svarba stabdant automobilį arba jam verčiantis demonstraciniame stende.

  

Apie renginį taip pat skaitykite: 

15min.lt

 Kauno diena