Greitųjų kreditų refinansavimas

Kauno kredito unijoje vykdomas ne tik įprastų, tačiau ir greitųjų kreditų refinansavimas. KKU siūlo klientams specialią paslaugą, Kaune žinomą pavadinimu „Atsisakyk greituko“ (arba „Atsikratyk greituko“).

Tai Kaune ir Kauno rajone gyvenantiems žmonėms suteikiama galimybė mokėti mažiau. „Atsisakyk greituko“ skirta gyventojams, susiviliojusiems pasiūlymais „top greitas kreditas“ bei panašiais ir susidūrusiais su sunkumais grąžinant pasiskolintas lėšas. KKU siūlomas greitųjų kreditų refinansavimas reiškia, kad su kreditoriumi (kreditoriais) atsiskaito KKU – ir nuo tada Jūs mokate įmokas (mažesnes) tik unijai.

Minėtas refinansavimas nėra sudėtingas procesas. Patikėkite refinansavimo reikalus KKU, kuri pasirūpins, kad finansiniai įsipareigojimai Jums netaptų nepakeliama našta. Dėl galimo refinansavimo teikiamos nemokamos konsultacijos.
Turite paėmę greitąjį kreditą? Palūkanų ir paskolos grąžinimo našta jums per didelė? Manote, kad mokate tikrai per daug?  Refinansuokite savo turimus įsipareigojimus Kauno kredito unijoje.

Kaip atsikratyti greituko? Reikia:

  • Atvykti į KKU   (Tel. 837 -752 762, El. paštas – info@kku.lt).
  • Pateikti paskolos (ar paskolų) sutartį (is), sudarytą(as) su greitųjų kredito bendrove(ėmis).
  • Užpildyti prašymą kredito refinansavimui – perėmimui.
  • Atsisakyti greituko ir mokėti mažiau!

Gavus kredito refinansavimo (perėmimo) patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove(ėmis) atsiskaito Kauno kredito unija.
Norintieji atsisakyti greitųjų kreditų paskolų refinansavimo klausimais konsultuojami nemokamai. Rekomenduojame susiderinti laiką su vadybininku iš anksto.