Greitieji kreditai

PaskolaInformuojame, jog Kauno kredito unija neteikia greitųjų kreditų. Klientams rekomenduojame rinktis kitokias alternatyvas: vartojimo paskolas, paskolas verslui, žemės ūkiui, kreditines korteles ir pan.

Apie greitųjų kreditų rinką ir potencialią riziką dažnai skelbiama viešojoje erdvėje. Ne paslaptis, jog greitųjų kreditų teikėjai griebiasi įvairių marketingo gudrybių, stengdamiesi įtikinti potencialius klientus, jog greitas kreditas ar skubus kreditas – patogus ir jokių nepatogumų nesukeliantis būdas gauti reikiamų lėšų.

Vienas iš dažniausių būdų – skelbiama, jog greitieji kreditai (greiti kreditai) nieko papildomai nekainuoja. Nurodoma, jog metinė palūkanų norma – 0 proc. Tokiu atveju rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, koks yra greitojo kredito sutarties administravimo mokestis, o taip pat – valdymo mokestis. Dažni atvejai, kai pirmasis mokestis – 0,8 proc. per mėnesį, antrasis – 0,9 proc. per mėnesį. Tokiu atveju bendras metinis mokestis siekia net 17 procentų!

Primename, jog KKU teikia greitųjų kreditų refinansavimo paslaugą pavadinimu „Atsisakyk greituko“. Jis skirta asmenims, kurie susiviliojo vienu ar keliais greitaisiais kreditais ir susidūrė su sunkumais mokėdami įmokas.

Norėdamas atsisakyti greitųjų kreditų bendrovėse turimos paskolos asmuo turi:

  • Atvykti į KKU (Tel. 837 -752 762, El. paštas – info@kku.lt).
  • Pateikti paskolos (ar paskolų) sutartį (is), sudarytą(as) su greitųjų kredito bendrove(ėmis).
  • Užpildyti prašymą kredito refinansavimui – perėmimui.
  • Gavus kredito refinansavimo (perėmimo) patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove(ėmis) atsiskaito KKU.

Atkreiptinas dėmesys, jog kreiptis dėl greitųjų kreditų refinansavimo rekomenduotina kuo greičiau, tik susidūrus su įmokų mokėjimo sunkumais. Delsimas gali lemti situaciją, kai KKU nebeturės galimybės suteikti refinansavimo paslaugos.