Būsto paskolos palūkanos (normos)

Paskolos vartojimuiKauno kredito unijos teikiamų būsto paskolų minimali suma – 3000 eurų, maksimali – 100 tūkstančių eurų.

Būsto paskolos palūkanos apskaičiuojamos atsižvelgus į konkretaus kliento poreikius, finansinę situaciją ir galimybes. Žinotina, kad paskolai su laidavimu gali būti taikomos mažesnės būsto paskolų palūkanų normos, jų bazė.

Būsto paskolų palūkanos yra kintamos. Jas sudaro dvi dedamosios – marža bei tuo metu galiojančios 12 mėnesių terminuotų indėlių palūkanos. Marža visą sutarties laikotarpį nekinta. 12 mėnesių terminuotų indėlių palūkanos gali kisti priklausomai nuo situacijos finansų rinkose.

Prieš priimant sprendimą ir domintis, kokios būsto paskolos palūkanos ar būsto paskolų palūkanų normos siūlomos skirtingose finansinėse įstaigose rekomenduotina įvertinti ir papildomus aspektus, tokius kaip galimybę grąžinti kreditą anksčiau termino, finansavimo trukmę, intensyvumą (kokia paskolos dalis finansuojama), galimybes paskolą gauti užsienyje ar pagal verslo liudijimus dirbantiems, nuomos pajamas gaunantiems asmenis. Daliai asmenų gali būti svarbus ir būsto palūkanų susigrąžinimas iš apmokestinamųjų pajamų.