Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai – tokie kreditai arba tokios paskolos, kurios išduodamos 5 metų ir ilgesniam laikotarpiui. Šios paskolos labai panašios į tas, kurios vadinamos vartojimo kreditas ar vartojamasis kreditas, tik terminas yra ilgesnis, sumos dažnai būna didesnės bei reikalingas turto įkeitimas. Jei Jūsų turimas vartojimo kreditas Jums kelia sunkumų – yra galimybė jį refinansuoti ilgesniam laikotarpiui taip sumažinant mėnesines įmokas.

Ilgalaikiai kreditai paprastai teikiami tuomet, kai klientai pageidauja įsigyti didesnės vertės turtą – pvz., būstą. Ilgalaikis kreditas dažnai gali pasitarnauti ir verslo subjektams, ilgalaikis kreditas taip pat gali būti naudingas žemės ūkio veikla užsiimantiems asmenims.

Jei Jums reikalingas kreditas ilgam laikui, taip pat jei Jums reikalingas pigus ilgalaikis kreditas – kreipkitės į Kauno kredito uniją, o mes pasiūlysime labiausiai Jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantį variantą.

Mūsų siūlomų ilgalaikių kreditų išdavimo terminas svyruoja nuo 5 iki 30 metų. Tokie terminai paprastai tenkina visus be išimties klientus. Norintiems daugiau informacijos, taip pat siekiantiems įvertinti savo galimybes siūlome pasinaudoti nemokama finansine konsultacija ar užpildyti paraišką internetu. Internetu supildžius paraišką mes su Jumis susisieksime ir pateiksime informaciją, kokie reikalingi tolimesni veiksmai norint gauti paskolą.

Šaukiamas neeilinis visuotinis Kauno kredito unijos narių susirinkimas

Plačiau

Raskite Jums reikiamos paskolos skaičiuoklę!

Paskolų skaičiuoklės

Turite klausimų, reikia konsultacijos – drąsiai kreipkitės.

Susisiekti dabar