Kompensuojamos palūkanosKylant ekonomikai ir darbo užmokesčiui pastebima, jog paskolų poreikis tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims Lietuvoje didėja, nes žmonės labiau pasitiki savo jėgomis, todėl drąsiau skolinasi.

Kauno kredito unijos atlikta klientų apklausa parodė, jog vienas iš svarbiausių elementų žmonėms renkantis kredito įstaigą – paskolos kaštai. Kitaip tariant, jie domisi, kur gauti pigiausią paskolą. Pigiausia paskola dažnai tampa pagrindiniu ir lemiamu kriterijumi priimant sprendimą. Tas pats pasakytina ir apie greitąsias paskolas: žmonės domina ne bet kokios ir bet kur, o būtent pigiausios greitos paskolos.

Pigiausia paskola ar pigiausios paskolos nėra absoliuti vienos kurios nors Lietuvoje veikiančios finansinės institucijos pirmavimo ar lyderiavimo sritis. Tačiau tiems, kuriuos domina pigiausia paskola ar pigiausios paskolos, galime rekomenduoti susipažinti su svetainėje www.bankai.lt pateikiama informacija. Šios svetainės duomenimis vartojimo kreditai Kauno kredito unijoje yra vieni pigiausių arba patys pigiausi.