Būsto kreditas – geriausia galimybė greitai įsikelti į savo svajonių namus.

Kreditas būstui – pagrindinės sąlygos.

Kreditai būstui suteikiami iki 30 metų laikotarpiui. Finansuojama iki 85% įsigyjamo būsto vertės. Būsto kredito lėšos naudojamos įsigyjamo būsto pirkimui. Būsto kreditą galima gauti kartu su bendraskoliu. Tam, kad galėtumėte gauti būsto paskolą, turite būti dirbantis ne mažiau kaip 4 mėnesius. Vertindami Jūsų pajamas analizuosime 6 mėnesių laikotarpį. Būsto paskolos išduodamos iki 100 000 eurų, tačiau galimi ir nestandartiniai sprendimai. Esame tikrai lankstūs. Pas mus turimą būsto paskolą ar būsto paskolos dalį galėsite grąžinti anksčiau termino nepatirdami jokių suvaržymų ar apribojimų. Tai galėsite padaryti kada Jums patogu ir tiek kartų per metus, kiek Jums reikės.

Būsto kreditą gali gauti ir užsienyje dirbantys, ten pajamas gaunantys gyventojai. Jei Jums reikalingas būsto kreditas, tačiau bankai Jūsų nenori finansuoti nes gaunate nuomos pajamas ar dirbate su verslo liudijimais bei patentais – mes pabandysime Jums padėti. Būsto kreditai gali būti suteikiami ir šeimos pagausėjimo besilaukiančioms šeimoms ar motinystės bei tėvystėms atostogose esantiems tėveliams.

Konkrečios būsto paskolos palūkanos pritaikomos atsižvelgus į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes. Susidomėjusiems teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos, kurių metu aptariamos tiek potencialios būsto paskolos palūkanos, tiek finansinė kliento bazė ir ja paremti planuojamos paskolos kriterijai, tiek galimas mokesčių susigrąžinimas ir kita.

Jei Jums reikalingi pinigai jau turimo būsto remontui – Jums reikalingas būsto remonto kreditas. Ši paskola šiek tiek skiriasi nuo būsto kredito. Informaciją apie ją galite rasti kitame straipsnyje.

Būsto kreditas – paprasčiausias ir greičiausias būdas įsikelti į nuosavus svajonių namus.

Daugiau informacijos apie būsto paskolas – čia:

http://kku.lt/busto-paskola/